Atrakcje

PLAŻA

Największą atrakcją Piasków jest unikalna plaża: dzika, w sezonie niezatłoczona, w zimie bezludna jak wyspa na oceanie. Wokół piękne widoki, las, woda i błoga cisza. To idealne warunki dla każdego, kto pragnie głębokiego relaksu.

MIERZEJA WIŚLANA

Tym, co wolą twardo stąpać po ziemi, polecamy relaksujące, ożywcze spacery brzegiem Mierzei Wiślanej. Wędrując, tu i ówdzie można natrafić na bursztyny, a komu znudzi się poszukiwanie bałtyckiego złota, może przysiąść na piasku i posłuchać szumu morskich fal.

OKOLICA

Tych, którzy chcą nie tylko plażować, lecz także poznać okolicę, zachęcamy z kolei do zorganizowania wyprawy rowerowej oraz do zwiedzenia pobliskiego Malborka (zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV w., ratusz, bramy miejskie) i Fromborka (Wzgórze Katedralne z licznymi zabytkami architektury, Muzeum Mikołaja Kopernika), dokąd z Krynicy Morskiej można w sezonie dopłynąć promem.

SAUNY, JACUZZI I BRODZIK

Nasza strefa SPA czeka na Was. W pięknym wnętrzu, w komfortowych warunkach zregenerujesz ciało i ducha. Do Waszej dyspozycji mamy saunę fińską, saunę infrared, łaźnię parową, jacuzzi a także brodzik dla dzieci z atrakcjami.