Atrakcje

Plaża

Największą atrakcją Piasków jest unikalna plaża: dzika, w sezonie niezatłoczona, w zimie bezludna jak wyspa na oceanie. Wokół piękne widoki, las, woda i błoga cisza. To idealne warunki dla każdego, kto pragnie głębokiego relaksu.

Lot balonem

Przy odrobinie szczęścia, jeśli trafisz na odpowiednią pogodę, możesz skusić się również na lot balonem na ogrzane powietrze. Podniebna przygoda zapewnia wyjątkowe przeżycia, piękne widoki i zdrowy skok adrenaliny.

Godzina lotu balonem:
- 1000 zł dla 3 osób
- 850 zł dla 2 osób
W cenie transport na miejsce startowe.

Mierzeja wiślana

Tym, co wolą twardo stąpać po ziemi, polecamy relaksujące, ożywcze spacery brzegiem Mierzei Wiślanej. Wędrując, tu i ówdzie można natrafić na bursztyny, a komu znudzi się poszukiwanie bałtyckiego złota, może przysiąść na piasku i posłuchać szumu morskich fal.

OKOLICA

Tych, którzy chcą nie tylko plażować, lecz także poznać okolicę, zachęcamy z kolei do zorganizowania wyprawy rowerowej oraz do zwiedzenia pobliskiego Malborka (zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV w., ratusz, bramy miejskie) i Fromborka (Wzgórze Katedralne z licznymi zabytkami architektury, Muzeum Mikołaja Kopernika), dokąd z Krynicy Morskiej można w sezonie dopłynąć promem.

SPA

W hotelu Four Winds czeka ponadto kameralne SPA z bogatą ofertą zabiegów Organique, sauną suchą, łaźnią parową i Słoneczną Łączką (SunSky), gdzie
w komfortowych warunkach zregenerujesz ciało i ducha. Na deser polecamy naszą kuchnię, serwującą smakowite dania nawiązujące do filozofii slow food.