Atrakcje

PLAŻA

Największą atrakcją Piasków jest unikalna plaża: dzika, w sezonie niezatłoczona, w zimie bezludna jak wyspa na oceanie. Wokół piękne widoki, las, woda i błoga cisza. To idealne warunki dla każdego, kto pragnie głębokiego relaksu.

MIERZEJA WIŚLANA

Tym, co wolą twardo stąpać po ziemi, polecamy relaksujące, ożywcze spacery brzegiem Mierzei Wiślanej. Wędrując, tu i ówdzie można natrafić na bursztyny, a komu znudzi się poszukiwanie bałtyckiego złota, może przysiąść na piasku i posłuchać szumu morskich fal.

OKOLICA

Tych, którzy chcą nie tylko plażować, lecz także poznać okolicę, zachęcamy z kolei do zorganizowania wyprawy rowerowej oraz do zwiedzenia pobliskiego Malborka (zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV w., ratusz, bramy miejskie) i Fromborka (Wzgórze Katedralne z licznymi zabytkami architektury, Muzeum Mikołaja Kopernika), dokąd z Krynicy Morskiej można w sezonie dopłynąć promem.

SPA

W Four Winds Resort & SPA czeka ponadto kameralne SPA z bogatą ofertą zabiegów Organique, sauną suchą, łąźnią parową, sauną infrared, jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci, gdzie w komfortowych warunkach zregenerujesz ciało i ducha. Na deser polecamy naszą kuchnię, serwującą smakowite dania nawiązujące do filozofii slow food.