Gabinet kosmetyczny

Jeśli chcesz wyglądać pięknie i młodo przyjdź do nas. Mamy dla Ciebie zabiegi, po których od razu widać efekty.
Polecamy głównie kuracje Geneo i Dermation oraz inne.

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie zabiegi wykonywane są na super wygodnym podgrzewanym łóżku kosmetycznym.
Dezynfekcja sprzętu odbywa się przy użyciu autoklawu.

Geneo

 

Geneo+ to kosmetyczno-pielęgnacyjny zabieg na twarz, wykonywany dzięki zaawansowanej technologii. Efekty są widoczne od razu, dzięki czemu nosi on miano „zabiegu bankietowego”. GeneO+™ firmy Pollogen to ulubiony zabieg gwiazd! Jego działanie opiera się na stymulacji naturalnych możliwości organizmu, co skutkuje złuszczeniem zewnętrznej warstwy skóry, jej dotlenieniem oraz jednoczesnym wchłanianiem podstawowych składników rewitalizujących skórę. Nazywane jest to „efektem Bohra”, polegającym na natlenieniu obszaru zabiegu, co pozwala na wchłonięcie składników odżywczych nie tylko w trakcie, ale też po zabiegu. Składniki aktywne wybierane są w zależności od typu skóry oraz jej potrzeb.

 269 zł

Twarz  60 MIN

 299 zł

Twarz + szyja  90 MIN

 329 zł

Twarz + szyja + dekolt  90 MIN

Dermation

 

Zabieg przy użyciu urządzenia Dermation to rodzaj mezoterapii – dostarczenia skórze składników odżywczych, wykorzystujący zjawisko elektroporacji. Proces otwarcia kanałów przez które następuje transport substancji aktywnych jest procesem odwracalnym. Podczas zabiegu wykorzystujemy odpowiednio modulowaną falę prądu, która bezpośrednio wpływa na chwilową reorganizację łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych, tworząc dodatkowe kanały wodne, przez które substancje aktywne mogą być transportowane do głębszych warstw skóry a nawet tkanki podskórnej.

 269 zł

Twarz  60 MIN

 299 zł

Twarz + szyja  90 MIN

 329 zł

Twarz + szyja + dekolt  90 MIN

Organiczna pielęgnacja - Organic Series

 

Zabiegi Pielęgnacyjne Organic Series są komponowane indywidualnie dla każdego Pacjenta pod kątem specyficznych wymagań skóry. Jest to naturalna, bezpieczna kosmetyka, która jest alternatywą dla tradycyjnych zabiegów chemicznych.
Wszystkie produkty linii Organic Series są naturalne. Powstają z najwyższej jakości organicznych składników. W kosmetykach znajdują się odżywcze wody roślinne, które zawierają cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry. Kosmetyki dają skórze odpocząć, przez co umożliwiają naturalny detoks i odnowę, a co za tym idzie, przywracają młodzieńczy i zdrowy wygląd.
Peeling enzymatyczny/kawitacyjny, aktywne serum aplikowane manualnie lub z wykorzystaniem sonoforezy, maska algowa 1,5 h.

 199 zł

Organic Moist – silne nawilżenie (twarz +szyja)  

 199 zł

Organic Oxygen – miejski detox (twarz + szyja)  

 199 zł

Organic Capillary – skóra wrażliwa, naczyniowa (twarz + szyja)  

 199 zł

Organic Regeneris – intensywne odmłodzenie (twarz +szyja)  

 199 zł

Organic Matte – zabieg do cery tłustej (twarz + szyja)  

 199 zł

Organic Brightening – zabieg do cery z przebarwieniami (twarz + szyja)  

ORGANICZNA EKSFOLIACJA - ORGANIC SERIES

 

Intensywna eksfoliacja organicznymi kwasami gwarantuje silne działanie złuszczające, regenerujące, nawilżające, odnawiające, regulujące, wygładzające i rozjaśniające.
Dzięki różnorodności kwasów: AHA mix, glikolowego, migdałowego, mlekowego, laktobionowergo, preparaty Organic Series silnie stymulują skórę do odnowy; spłycają zmarszczki, wspomagają leczenie trądziku, spłycają blizny potrądzikowe. Stymulują wymianę komórkową, aktywują mechanizmy biologiczne, pobudzają fibroblasty. Mają działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające i seboregulujące. Preparat dobierany jest do potrzeb skóry. Zabieg eksfoliacji rozszerzony jest o aktywne serum i maskę oraz peeling kawitacyjny. Pomaga w szybszym gojeniu i przywróceniu prawidłowej budowy skóry.

 170 zł

Twarz  40 MIN

 199 zł

Twarz + szyja  50 MIN

 239 zł

Twarz + szyja + dekolt  60 MIN

Mikrodermabrazja diamentowa

 

Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, pod stałą kontrolą wizualną, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Do wykonywania zabiegów mikrodermabrazji diamentowej używa się syntetycznych lub naturalnych diamentów osadzonych na głowicy specjalnego urządzenia, które pod sporym ciśnieniem zasysa skórę, powodując ścieranie. Dzięki temu odpowiednio oczyszczamy skórę z martwego naskórka, a także niwelujemy drobne przebarwienia, czy zmarszczki. Zabieg mikrodermabrazji rozszerzony jest o aktywne serum i maskę dobrane do problemu skóry.

 179 zł

Twarz  40 MIN

 199 zł

Szyja + dekolt  50 MIIN

 239 zł

Twarz + szyja + dekolt  60 MIN

ZABIEG RADIOFALI

 

Fale Radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo. Zabiegi Radiofrekwencji zwiększają gęstość i jędrność skóry oraz redukują tkankę tłuszczową. W efekcie następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Kurczenie się włókien kolagenowych powoduje podciągnięcie zwiotczałych obszarów, zanik płytszych zmarszczek. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Zabieg radiofali rozszerzony jest o aktywne serum i maskę dobrane do problemu skóry.

 200 zł

Twarz  60 MIN

 250 zł

Twarz + dekolt  90 MIN

MASAŻ MODELUJĄCY TWARZ

 

Masaż francuską techniką Academie Scientifique de Beaute skupiający się na ujędrnieniu i podkreśleniu owalu twarzy zwieńczony odżywczą maską dobraną do potrzeb skóry.

 140 zł

Twarz  45 MIN

 180 zł

Twarz + szyja  50 MIN

 220 zł

Twarz + szyja + dekolt  70 MIN

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST250 zł

 90 MIN

Zabieg polegający na masażu francuską techniką Academie Scientifique de Beaute (masaż obejmuje mięsnie karku, grzbietu oraz klatki piersiowej) a także użyciu ujędrniającej maski z użyciem opaski elastycznej. Maska bogata jest w naturalne składniki o udowodnionym działaniu rozgrzewającym i ujędrniającym (olejek z goździkowca korzennego, olejek cynamonowy, aromat paprykowy).